Restaurace

Restaurace U Bobra

Určitě každý má svou oblíbenou hospůdku nebo restauraci, kam rád zajde na jedno orosené s přáteli nebo si se svými kolegy zajdou v polední pauze na dobrý oběd. Dnes je to tak trochu sázka do loterie, neboť se v mnohých případech stává, že tam, kam jsme rádi chodili několik let na oběd nebo večeři, se po čase stane salón krásy nebo je restaurace přemístěna jinam, na frekventovanější místo.

To ovšem neplatí o restauraci U Bobra, která má stále své místo a je otevřena všem, kdo si chtějí pochutnat na šťavnatém masíčku, domácích knedlíčcích i vynikajících silných a chutných polévkách, ale i těm, kdo si po zdravotní procházce rádi dají nejen skvělý orosený zlatavý mok, ale třeba i točenou malinovku nebo jen skvělou kávu. Restauraci najdeme v blízkosti fotbalového hřiště Xaverov, kde můžeme vidět tréninky a zápasy fotbalové juniorky SK Slavia Praha a také ženský fotbalový tým SK Slavia Praha.

Restaurace U Bobra–to je kvalitní a poctivá domácí kuchyně, která je pro mnohé hosty důvodem, proč se k nám tak rádi vracejí. Jedním slovem pravá, nefalšovaná pohoda.

ADRESA RESTAURACE

Božanovská 2098/26, 193 00 Praha 9

+420 602 955 442

ubobraxaverov@seznam.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-SO

10.30-23.00

NE

10.30-22.00

Máte rádi dobré jídlo?

Restaurace U Bobra nabízí všem svým hostům každý týden pečlivě připravené obědové menu, které je složeno z kvalitních a velmi oblíbených jídel. Zárukou kvality a příjemného prostředí je i milá a rychlá obsluha a jako bonus může host obdržet každý 10.oběd ZDARMA!

Ovšem restaurace U Bobra nenabízí jen skvělé jídlo a příjemnou obsluhu. Pokud hledáte třeba skvělé místo pro svůj firemní večírek, raut nebo rodinnou oslavu, je právě salonek restaurace U Bobra vhodným místem. Salonek nabízí místo až pro 35 míst, restaurace dokonce 120. Jestliže máte zájem o dokonalý raut, nabízíme skvělé pohoštění, švédské stoly s vybranými lahůdkami i klasickým guláškem a řízečky. Při vstupu může obsluhující personál restaurace U Bobra nabídnout WELCOME DRINK. K restauraci patří rovněž zahrádka, která láká své hosty zejména v letních měsících k posezení pod širým nebem.

Rádi si zajdete na prvotřídní chlazené pivo?

KONTAKTY

NAPIŠTE NÁM

[contact-form-7 404 "Not Found"]

SVATBY

CATHERING

NAROZENINY

VEČÍRKY